Ana içeriğe atla

FOX TV'den Erdoğan'a Fatih Portakal çağrısı

Türkiye
Medya

FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, 'Cumhurbaşkanı halkın gönlüne giremediklerini söylüyor. Eğer halkın gönlüne girmek istiyorsa Fatih Portakal tam da yeri' çağrısında bulundu.

FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Biz10TV’den Adem Metan’ın "Medya Söyleşileri" programına konuk oldu.

Adem Metan’ın “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı FOX ekranlarında görebilecek miyiz?” sorusuna cevap veren Doğan Şentürk “Cumhurbaşkanı Erdoğan isterse bizim kapımız ona her zaman açık. Bu bizim için de çok önemli bir program olur. Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanını ağırlamak… Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart’tan sonra yaptığı bir konuşmasında 'O kadar televizyonlara, gazetelere çıktık ama halkın gönlüne girememişiz demek ki' demişti. Eğer halkın gönlüne girmek istiyorsa bence Fatih Portakal tam yeri” diye konuştu.

FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, son zamanların tartışılan konuların olan "Cumhurbaşkanı’nın uçağına davet gelse biner misiniz?" sorusuna da cevap verdi.

Şentürk, “Ben gazeteciyim. Uçağa elbette binerim. Ama gazeteci olarak biner gazeteci olarak da inerim” dedi.

3 Yorum

Yorumlar

Bu adamın millitin gõnlüne girmesine imkan yoktur.Evvela hırsız kindar intikamcı yalancı sahtekar huylarından vaz geçmesi lazımdır

Bu adam halkın gönlüne bir zamanlar girmişti. Artık o tren kaçtı fatih portakal, fox TV bu kadar izleniyorsa iktidarı haksızlıkları eleştirdiğinden dolayıdır ama şimdi bu adamı başa getirenler arasında sol kesimin hiç mi suçu yok bu millet ne olursa olsun dini İslamdır ve bunu yaşamaya hakkı vardır. Zamanında CHP de yaptı yanlışlar. Halkta gördü dindar diye buna sarıldı. Denize düşen yılana sarılır hesabı. Bu ülke ne CHP nede AKP zihniyetiyle demokratikleşir.herkesin esnek ve karşı düşüncelere saygılı olacağı nesiller yetiştirmeyi. Avrupa bizi hiç kıskanmıyor merak etmeyin ahlak eğer cinsellikse sadece sizin için evet bunlar size göre medeniyette geri ama biz bir noktaya baktığımızdan asıl ahlaksızlığın ülkemizde yaşandığı kesin. 

Yeni yorum ekle