Ana içeriğe atla

Fatih Portakal’dan dikkat çeken iddia: CHP'ye komplo mu kuruluyor?

Türkiye

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Saray’a giden CHP’li” iddialarına ilişkin açıklamalarının ardından Fox TV Ana Haber sunucusu Gazeteci Fatih Portakal’dan dikkat çeken bir iddia geldi. AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin İzmir İl Başkanlığı ziyaretinde gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Sözcü yazarı Rahmi Turan’ın ortaya attığı “CHP’li bir isim Saray’a giderek Cumhurbaşkanı ile görüştü” şeklinde iddiayı yalanlayan Erdoğan, “Güya ben Külliye’de bir CHP’li ile görüşmüşüm. Ben! Arkadaşlarım gerekli cevabı verdiler ‘görüşme olmadı’ dediler.

Bunu haber yapan gazeteci kayıp. Bay Kemal senin hayatın yalan. Eğer yiğitsen ben cumhurbaşkanlığımı ortaya koyuyorum, acaba sen genel başkanlığını ortaya koyabiliyor musun? Ispat ettin ettin, etmezsen CHP’nin genel başkanlığı bu yalancıdan kurtulsun.” ifadelerini kullandı.

Fatih Portakal'dan Dikkat Çeken Paylaşım

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının ardından Fox TV sunucusu ve gazeteci Fatih Portakal’dan dikkat çeken bir çıkış geldi.

Sosyal medya medya hesabından paylaşımda bulunan Portakal, bahsi geçen olayda bir komplo ihtimali olabileceğini öne sürdü.Portakal, şu ifadeleri kullandı:”#CBErdoğan saraya CHP’li gitti iddiasiyla ilgili, “yalan, mevkimi ortaya koyuyorum” dedi. Şimdi biliyorsa ana muhalefet lideri açıklamalı eğer açıklamıyorsa #RahmiTuran’in bu ismi tartışmasız duyurması gerekir. O da yapmaz ise bir komplo mu kurulmak istendi sorusu akla geliyor.”

Fatih Portakal

Yeni yorum ekle