Ana içeriğe atla

Suriye'de kafa kesen cihatçı, Antep'te hayat kadınlarıyla sarmaş dolaş

Suriye
Türkiye

Suriye’de Cuma namazına katılmayanları kırbaçlayan, El Kaide bağlantılı Ahrar’uş Şam liderlerinden Ali Nayif isimli teröristin, Gaziantep’te bir otelde hayat kadınlarıyla ve masada içki şişeleriyle fotoğrafları paylaşıldı.

Suriye’de Cuma namazına katılmayanları kırbaçlamasıyla daha önce gündeme gelen, El Kaide bağlantılı Ahrar’uş Şam liderlerinden Ali Nayif,  şimdi de Türkiye’de bir otelde çekilmiş fotoğraflarıyla sosyal medyada gündem oldu.

Örgüt içinde Ali Nayef kod adıyla bilinen Abu Yaseen Al Busairi isimli cihatçı teröristin içki içerken ve hayat kadınıyla beraber poz verdiği fotoğraflar sosyal medyadaki bazı bölgesel yayın organları tarafından paylaşıldı. Kafa kesen cihatçı liderin bu görüntüleri, terör örgütleri arasında da büyük tartışma başlattı.

Sosyal medyada Ali Nayif'in hayat kadınıyla ve içki şişeleriyle pozunu paylaşan bazı cihatçı hesaplar, "Kendileriyle aynı fikirde olmayan herkesi kafir olarak tanıtan adam", "İşgal ettikleri Suriye topraklarının her santimini yağmalayarak elde ettikleri parayı Türkiye ve Avrupa'da zina etmek için kullanıyorlar." şeklinde tepki mesajları yayınladılar.

Kaynak
Tele1

Yeni yorum ekle